Deze zonnebrandcrème in penvorm met sprayfunctie is een slim en handzaam promotieartikel. Met een inhoud van 10 ml en SPF25 zonbescherming is dit een ideaal gadget voor onderweg, beurzen, festivals of zomerse campagnes.
Dankzij het slanke penmodel past dit flesje moeiteloos in een jaszak, handtas of broekzak. De spraykop zorgt voor een snelle en gelijkmatige verdeling van de zonnebrandcrème, zonder geknoei.
De crème biedt betrouwbare bescherming tegen UV-straling met factor 25. Het is geschikt voor dagelijks gebruik op gezicht en handen, vooral tijdens kort verblijf in de zon.
Met zijn innovatieve vorm en nuttige functie is dit een opvallende giveaway. Perfect voor zomerevenementen, reisorganisaties, outdoor activiteiten en meer. Een praktisch item dat je merk op een positieve manier onder de aandacht brengt.
De pen is te voorzien van een logo of korte tekst, waardoor jouw merk letterlijk in iemands hand ligt. Een kleine maar doeltreffende drager van je boodschap.
Vraag vandaag nog een gratis digitaal voorbeeld aan. Je ontvangt snel een offerte en bij akkoord zorgen wij voor een snelle, professionele levering via Super-snel.nl.
Vraag een offerte aan en ontvang een gratis digitale proef met jouw logo.
Neem contact op via e-mail ➜| Artikel nummer | 196832 |
| Drukafmeting | 50 x 5 mm, 50 x 40 mm |
| Minimale afname | 25 |
| Vanaf prijs | €0,75 per stuk bij 25 stuks |
| Levertijd |
Vanaf 7 werkdagen
|