Deze Clique heren polo met stretch is gemaakt van een mix van voorgekrompen katoen en elastaan. Daardoor draagt de polo comfortabel en blijft de pasvorm netjes, geschikt voor werk, zakelijke momenten en representatieve teamkleding.
Door de toevoeging van elastaan beweegt de polo mee met het lichaam. Dit zorgt voor een aansluitende pasvorm zonder dat het ten koste gaat van comfort tijdens dagelijks dragen.
De polo is afgewerkt met parelmoer knopen, zijsplitjes met een gestikt kruis in contrasterende kleur en een visgraad-necktape. Deze details dragen bij aan draagcomfort en een verzorgde uitstraling.
De stof is behandeld met softener en enzymen voor een zachter en gladder oppervlak. Dit verhoogt het draagcomfort en ondersteunt een nette look in professioneel gebruik.
Deze polo is geschikt voor personalisatie, afhankelijk van ontwerp en gewenste uitstraling. Op basis van stof en logo kan gekozen worden voor bijvoorbeeld zeefdruk, transferdruk of borduring.
Wil je andere modellen vergelijken? Bekijk alle polo’s. Combineer deze polo met heren T-shirts of ga terug naar home voor het volledige assortiment.
Vraag een offerte aan en ontvang een gratis digitale proef met jouw logo.
Neem contact op via e-mail ➜| Merk | Clique |
| Artikel nummer | 26028240 |
| Materiaal | Katoen / Polyester |
| Drukafmeting | 100 x 100 mm, 250 x 200 mm |
| Minimale afname | 5 |
| Vanaf prijs | €15,70 per stuk bij 5 stuks |
| Levertijd |
Vanaf 8 werkdagen
|